UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niemcy, Polaka nie stać na nic jeszcze na emeryturze. .. Ledowe wystarcza na poduszkę żeby dobrze było na parapecie leżeć i stękać jak mi źle jak mi nie dobrze w Polsce jest hahahaha
QbeeQ
Niemcy, Polaka nie stać na nic jeszcze na emeryturze. .. Ledowe wystarcza na poduszkę żeby dobrze było na parapecie leżeć i stękać jak mi źle jak mi nie dobrze w Polsce jest hahahaha
QbeeQ