UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To szukają czegoś idealnie pasującego do Elbląga właśnie. Co roku prawie nic w mieście się nie dzieje, kto może ucieka na dwa miesiące i jest pusto i cicho. W tym roku trafili idealnie, bo aż dwie imprezy miejskie także się nie odbędą.


Anuluj