UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak się robi festiwal na skalę europejską wiedzą w Suwałkach gdzie prezydent miasta, ośrodek kultury oraz miejscowy muzyk i animator kultury z pomocą i doświadczeniami Norwegów z miasta partnerskiego, radiowej Trójki którą została medialnym sponsorem oraz kilku lokalnym sponsorom zrobili imprezę bluesową na najwyższym poziomie, a na dodatek prawie w stu procentach gratis. Gdyby UM chciał i doprosil do współpracy odpowiednie osoby moglibyśmy mieć kilku dniową fiestę jak Suwałki.