UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawiązując do pierwszego wpisu, potrzeba nam dziś w Elblągu ponownie grupy energicznych zapaleńców, jakimi 40 lat temu w trudnych i dołujących latach 80 - tych byli młodzi ludzie skupieni wokół Towarzystwa Jaszczur. Dziś nie funkcjonują już oni w Elblagu, bo rozjechali sie po Polsce i swiecie. Innaczej nasze miasto bedzie znane z wiecznych malkontentow i narzekaczy, bo są albo za leniwi, albo za starzy, by stąd wyjechać.


Anuluj