UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
podpisuję się w calości pod pierwszym wpisem. i ubolewam, że ci co mogą od 5 lat wszystko nie zrobili nic dla elblaga
podpisuję się w calości pod pierwszym wpisem. i ubolewam, że ci co mogą od 5 lat wszystko nie zrobili nic dla elblaga