UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzień dobry. Jak można pisać o fatalnym doborze muzyków stwierdzając jednocześnie, że opuściło się imprezę po pierwszym z trzech koncertów (plus jam session)? Można mieć oczywiście swoje preferencje, ale żeby coś (kogoś)oceniać trzeba chyba tego wysłuchać. A było różnorodnie.


Anuluj