UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
". Ta inwestycja po pierwsze nie jest zgodna z normami środowiskowymi, jest nieekonomiczna, jest także wykluczająca Elbląg "Wykluczająca ?? ! PO nie chce rozwoju regionu. I wszystko jasne, dlaczego Wcisła miał problem z określeniem się w sprawie przekopu. I żaden Trzaskowski tego nie zmieni. PO nigdy NIC dla Elbląga nie zrobiło i nie zrobi. Zostaje głosować za DUDĄ.
POwiew świeżości .