UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Od kilku dni w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu można oglądać wystawę "Jaćwingowie. Zapomniani wojownicy". .. , . .. ., . .. .. , . .. .. , . .. .. "Wystawę "Jaćwingowie. Zapomniani wojownicy"będzie można oglądać w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu do połowy stycznia 2021 r. "??? czyli co za pol roku znowu


Anuluj