UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale tłumy - godzina 13 to chyba odpowiednia dla orkiestry bo nie dla mieszkańców, ale jak trzeba pokazać że coś się robi to mniejsza o efekt ważne że pozory działań są
Ale tłumy - godzina 13 to chyba odpowiednia dla orkiestry bo nie dla mieszkańców, ale jak trzeba pokazać że coś się robi to mniejsza o efekt ważne że pozory działań są