UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale tłumy - godzina 13 to chyba odpowiednia dla orkiestry bo nie dla mieszkańców, ale jak trzeba pokazać że coś się robi to mniejsza o efekt ważne że pozory działań są


Anuluj