UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wieś znowu w rowach bo deszczyk popadał? A na dorosłych odcinkach drogi 150km/h jeżdżą. W ogóle mi jej nie szkoda.

Gosc939384

Anuluj