UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wieś znowu w rowach bo deszczyk popadał? A na dorosłych odcinkach drogi 150km/h jeżdżą. W ogóle mi jej nie szkoda.
Gosc939384
Wieś znowu w rowach bo deszczyk popadał? A na dorosłych odcinkach drogi 150km/h jeżdżą. W ogóle mi jej nie szkoda.
Gosc939384