UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chocbyscie na nosach stanęli PO to czaczkowski wygra ale na fujarce. Głupiec zrezygnuje z tego co oferuje i daje PiS. Dla rodziców, dzieci i emerytów. Was P O na to nie stać było.
Chocbyscie na nosach stanęli PO to czaczkowski wygra ale na fujarce. Głupiec zrezygnuje z tego co oferuje i daje PiS. Dla rodziców, dzieci i emerytów. Was P O na to nie stać było.