UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli Frombork patrzy w przyszłość przy udziale Karnowskiego i Wcisły to czarno widzę. Żałowałem, że nie mogę dotrzeć na dzisiejszą imprezę, ale już nie żałuję.


Anuluj