UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli Frombork patrzy w przyszłość przy udziale Karnowskiego i Wcisły to czarno widzę. Żałowałem, że nie mogę dotrzeć na dzisiejszą imprezę, ale już nie żałuję.
Jeśli Frombork patrzy w przyszłość przy udziale Karnowskiego i Wcisły to czarno widzę. Żałowałem, że nie mogę dotrzeć na dzisiejszą imprezę, ale już nie żałuję.