UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byliśmy a samochodów na olsztyńskich blachach pełno. A P O cy to chyba pielgrzymkę wyborczą robią i maca ludziom w głowach. W sprawie Fromborka stek obietnic. Przypominamy że to zaxwaszych rządów Frombork mial6buc senatorium i co. Na obietnicach pozostało. Teznie, budynki dla kuracjuszy buduje się na mazurach. KLAMCY.


Anuluj