UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niemcy to hańba tego świata !!! Ale ich koniec jest bliski. Zemsty za krzywdy II WŚ. dokonają przybysze :)
Ende
Niemcy to hańba tego świata !!! Ale ich koniec jest bliski. Zemsty za krzywdy II WŚ. dokonają przybysze :)
Ende