UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anonim 28 - a ile płacicie - od sztuki - za zerwanie flagi państwowej, szczególnie na terenach byłych Prusów których to wymordowano do imienia - za coś trzeba żyć.


Anuluj