UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anonim 28 - a ile płacicie - od sztuki - za zerwanie flagi państwowej, szczególnie na terenach byłych Prusów których to wymordowano do imienia - za coś trzeba żyć.
@Anonim 28 - a ile płacicie - od sztuki - za zerwanie flagi państwowej, szczególnie na terenach byłych Prusów których to wymordowano do imienia - za coś trzeba żyć.