UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anonim 28 - Ja nie widzę problemu w tym, że niewykształceni głosują na PiS. Mnie martwi to, że wykształceni głosują na PO, Biedronia itp. To pokazuje, na jak fatalnym poziomie stoi polska edukacja.
@Anonim 28 - Ja nie widzę problemu w tym, że niewykształceni głosują na PiS. Mnie martwi to, że wykształceni głosują na PO, Biedronia itp. To pokazuje, na jak fatalnym poziomie stoi polska edukacja.