UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kampania wiecowa dwóch na jednego. Morawiecki plus Duda plus nieograniczony czas relacji prywatnej telewizji PiS. To zwykłe draństwo. RT nie da rady.


Anuluj