UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@emblonrzanka - A Ty jesteś potomkiem esbeka, czy emerytowanym esbekiem i pewnie masz żal, że PiS oobnizyl twoją lub tatusia emeryturke?


Anuluj