UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@emblonrzanka - A Ty jesteś potomkiem esbeka, czy emerytowanym esbekiem i pewnie masz żal, że PiS oobnizyl twoją lub tatusia emeryturke?
@emblonrzanka - A Ty jesteś potomkiem esbeka, czy emerytowanym esbekiem i pewnie masz żal, że PiS oobnizyl twoją lub tatusia emeryturke?