UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam nadzieje ze to nie ta mala starsza pani kszatajaca sie z torbami, widywalem ja przy mickiewicza albo na grunwaldzkiej czasem jej dalem pare groszy, ciezko okreslic wiek


Anuluj