UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam nadzieje ze to nie ta mala starsza pani kszatajaca sie z torbami, widywalem ja przy mickiewicza albo na grunwaldzkiej czasem jej dalem pare groszy, ciezko okreslic wiek
mam nadzieje ze to nie ta mala starsza pani kszatajaca sie z torbami, widywalem ja przy mickiewicza albo na grunwaldzkiej czasem jej dalem pare groszy, ciezko okreslic wiek