UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem poszkodowani powinni tak samo siedzieć za napady. Dlaczego Prokuratura nie wszczęła postępowania karnego ze śledztwem ?.

gość33

Anuluj