UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem poszkodowani powinni tak samo siedzieć za napady. Dlaczego Prokuratura nie wszczęła postępowania karnego ze śledztwem ?.
gość33
Moim zdaniem poszkodowani powinni tak samo siedzieć za napady. Dlaczego Prokuratura nie wszczęła postępowania karnego ze śledztwem ?.
gość33