UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z przykrością panie Ziobro, ale to jest nadal prawdziwa władza w Polsce, niestety. Nic się nie zmieniło.
Z przykrością panie Ziobro, ale to jest nadal prawdziwa władza w Polsce, niestety. Nic się nie zmieniło.