UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miła odmiana w stosunku do beznadziejnej gry w poprzednich spotkaniach. Tak trzymać, aby tylko im woda sodowa nie uderzyła do głowy. Najtrudniejsze mecze wciąż dopiero przed nimi. Ale Mazur zaskoczył ?! He, he, he.
Kibicek