UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dzieki; / kupowac, "mam zaplacone za piątego", no tak tyle ze nie kazde piwo moglem tak kupic w przystepnej cenie i do tego przy odrobinie szczescia miec jednak te 5 w cenie, ubogacilbym gdybym mial tyle kasy, wybralem uczciwe zycie