UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dzieki; / kupowac, "mam zaplacone za piątego", no tak tyle ze nie kazde piwo moglem tak kupic w przystepnej cenie i do tego przy odrobinie szczescia miec jednak te 5 w cenie, ubogacilbym gdybym mial tyle kasy, wybralem uczciwe zycie


Anuluj