UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy jest to fajny pomysł? TAK. Czy powinien zainteresować dużo osób? OCZYWIŚCIE Czy problemem tych akcji jest to, że frekwencję robią znajomi, bo nie udaje się dotrzeć szerzej? NIESTETY.


Anuluj