UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim skromnym zdaniem to co się dzieje z klubem, chodzi mi o wymiar sportowy powinno być nagłośnione przez media ogólnopolskie. Bo to jest kpina i farsa np. zwolnienie pracownika (trenera), za dobre wyniki w swojej pracy. Klub sportowy, a nazwa ZWIĄZKOWY KLUB SPORTOWY Olimpia wskazuje iż jest to jednak klub sportowy powinna działać w wymiarze sportowym i fer - play a nie polityka i pieniądze rządzą.
Pijak_z_prostej