UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te oddawani meczow to juz bylo z 2 lata temu jak Olimpia gonila Radomiak i jeszcze 2-3 kolejki i by spadla z ligii, bo mlodzi dostawali lani co tydzien. Brawo, robcie tak dalej

komar

Anuluj