UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te oddawani meczow to juz bylo z 2 lata temu jak Olimpia gonila Radomiak i jeszcze 2-3 kolejki i by spadla z ligii, bo mlodzi dostawali lani co tydzien. Brawo, robcie tak dalej
komar
Te oddawani meczow to juz bylo z 2 lata temu jak Olimpia gonila Radomiak i jeszcze 2-3 kolejki i by spadla z ligii, bo mlodzi dostawali lani co tydzien. Brawo, robcie tak dalej
komar