UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tutaj tez wylaczycie komentarze ? xD cisza wyborcza, co ma wspolnego felieton MK na temat sytuacji w Jelblągu z cisza wyborcza? Chyba slonce za mocno przygrzało.
Tutaj tez wylaczycie komentarze ? xD cisza wyborcza, co ma wspolnego felieton MK na temat sytuacji w Jelblągu z cisza wyborcza? Chyba slonce za mocno przygrzało.