UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tutaj tez wylaczycie komentarze ? xD cisza wyborcza, co ma wspolnego felieton MK na temat sytuacji w Jelblągu z cisza wyborcza? Chyba slonce za mocno przygrzało.


Anuluj