UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja w roku 1980 tez pracowałem przy renowacji Galerii-El jako przcownik konserwacji zabytków. Stare lata a budynek stoi

wodnikszuwarek

Anuluj