UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja w roku 1980 tez pracowałem przy renowacji Galerii-El jako przcownik konserwacji zabytków. Stare lata a budynek stoi
wodnikszuwarek
A ja w roku 1980 tez pracowałem przy renowacji Galerii-El jako przcownik konserwacji zabytków. Stare lata a budynek stoi
wodnikszuwarek