UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze by bylo gdyby ktos dostrzegl wreszcie co sie dzieje na tym dzikim parkingu przy GaleriiEl Wstyd zeby w takim pieknym miejsu ktore odwiedza tylu turystow bylo klepisko ktore straszy wygladem i funkcja ktora spelnia czyli niby parkingu Po deszczu broczy sie po kostki w blocie a jak jest sucho i zawieje wiatr to daje piaskiem po oczach Tylko zapraszac turystow do Elblaga Zgroza

obserwatorelblaga

Anuluj