UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@fffffggggg - Sam jesteś frustratem kawiorowym totalnej opozycji. Zniszczyliście miasto Elbląg i nasz kraj. Wara teraz od sterów i dajcie szanse tym którzy nie gardzą narodem ale go wspierają.

Valdi don

Anuluj