UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale on repreaentuje moze nie komune, ale NEO komune. Popatrz w Nieczech stawiaja pomnik Leninowi, kto stawia zastanawialas sie i dlaczego?


Anuluj