UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Był duży sukces i klęska. Sukces, bo młodzież stawiła się licznie, to duża niespodzianka, dobra. I wielu sympatyków. To dowodzi, że lewica ma szansę w Elblągu. Jak to wykorzystać, skoro klęską był udział aż 3 członków SLD(włącznie z p. Mańkutem)wobec nominalnie kilkudziesięciu. To już dezerterzy bez wodza p. Nowaka. Nie da rady być posługującym u p. prezydenta i teoretycznie reprezentować wartości lewicowe i mieszkańców, niezadowolonych z tego samego prezydenta. Dwaj panowie, obecny i nieobecny wczoraj, to główna przyczyna marazmu.