UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przejrzałem zdjęcia. Robert sympatyczny wzbudza zainteresowanie młodzieży i fajnie. Ale zastanawia mnie elblaskie SLD. Gdzie sa miejscowi działacze przewodniczący jedyny radny wice przewodniczący no i działacze. Rodzi się tu pytanie. Czy sld w elblągu jeszcze jest czy już jak pisał Malinowski światło zostało zgaszone ? Klim- tak to dalej lewica. Młodzież uratowała imprezę. Władku spieprzyłeś tą imprezę. A kto wykończył lewicę w Elblągu? Może ktoś coś w tym temacie napisze.
tak to widzę