UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kobiety to zamezne czy ???? Bo kto popiera jego to i w zyciu inaczej. NIGDY by chlop z chlopem a kobieta z kobieta. A ponoc on z olsztyna tak mówią. To dlatego olsztyniaki go popierają.
A kobiety to zamezne czy ???? Bo kto popiera jego to i w zyciu inaczej. NIGDY by chlop z chlopem a kobieta z kobieta. A ponoc on z olsztyna tak mówią. To dlatego olsztyniaki go popierają.