UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kobiety to zamezne czy ???? Bo kto popiera jego to i w zyciu inaczej. NIGDY by chlop z chlopem a kobieta z kobieta. A ponoc on z olsztyna tak mówią. To dlatego olsztyniaki go popierają.


Anuluj