UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję!!! nie upatruję w otwarciu tych boisk sprawy politycznej a bardziej chęci zrealizowania czegoś dobrego dla młodzieży przez dyrekcję szkół (całkowicie mi nie znanej, także personalnie nie chwalę). Jednocześnie proszę dyrekcję SP23 o wzięcie przykładu. .. okazuje się, że jak się chce to można. Stan techniczny infrastruktury boisk tej szkoły od lat budzi rozpacz, w tej chwili stanowi wyłącznie parking i to taki na którym z powodu dziur nie chciałbym parkować. Wstyd, że coś takiego "funkcjonuje"i teoretycznie ma stanowić zaplecze dla rozwoju fizycznego dzieci.
szymek