UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na kłopoty to pan radny "mediator"Tołwiński, już ma tyle spraw do załatwienia i to związanymi m. in. z oświatą że i tym problemem się zajmie, ale z jakim skutkiem to kto to wie? Chyba jednak pan Turlej.
wicia