UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A o siatkach na bramki i kosze zapomnieli czy pieniędzy zabrakło? A co z monitoringiem i oświetleniem? A dlaczego pan z CSE zamiast swoim "podwórkiem"się zająć to woli przyjemnościami się zajmować?

kek

Anuluj