UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A o siatkach na bramki i kosze zapomnieli czy pieniędzy zabrakło? A co z monitoringiem i oświetleniem? A dlaczego pan z CSE zamiast swoim "podwórkiem"się zająć to woli przyjemnościami się zajmować?
kek
A o siatkach na bramki i kosze zapomnieli czy pieniędzy zabrakło? A co z monitoringiem i oświetleniem? A dlaczego pan z CSE zamiast swoim "podwórkiem"się zająć to woli przyjemnościami się zajmować?
kek