UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie gratulujemy sukcesu!Teraz czekamy na odpowiedź rodziców na petycje odnośnie remontu SP 9 w Elblągu oraz zebranie z Panem Prezydentem o które zabiegać miał Pan radny Robert Turlej. Obiecał nam że o takie spotkanie się postara. Czekamy na odpowiedz.