UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie gratulujemy sukcesu!Teraz czekamy na odpowiedź rodziców na petycje odnośnie remontu SP 9 w Elblągu oraz zebranie z Panem Prezydentem o które zabiegać miał Pan radny Robert Turlej. Obiecał nam że o takie spotkanie się postara. Czekamy na odpowiedz.


Anuluj