UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@wierny fan - Napisz jeszcze o dobrym ruchu prezesa, ze nie wystapil o licencje na gre ewentualnie w I lidze, bo Olimpia wciaz na barazowym miejscu. A ja mysle
do boju juniors
@wierny fan - Napisz jeszcze o dobrym ruchu prezesa, ze nie wystapil o licencje na gre ewentualnie w I lidze, bo Olimpia wciaz na barazowym miejscu. A ja mysle
do boju juniors