UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wierny fan - Napisz jeszcze o dobrym ruchu prezesa, ze nie wystapil o licencje na gre ewentualnie w I lidze, bo Olimpia wciaz na barazowym miejscu. A ja mysle

do boju juniors

Anuluj