UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i jadac do polowy bedziemy miec pod gorkę, wracając powinno byc lzej. Pod tym kątem trasa jest ok.
A potem na msze św. :)
No i jadac do polowy bedziemy miec pod gorkę, wracając powinno byc lzej. Pod tym kątem trasa jest ok.
A potem na msze św. :)