UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W parku jest miejsce gdzie stala fontanna i do dziś dnia nie ustawiono fontanny. Czy wy rzadzacy naprawdę w Elblągu jesteście tacy beznadziejni.
W parku jest miejsce gdzie stala fontanna i do dziś dnia nie ustawiono fontanny. Czy wy rzadzacy naprawdę w Elblągu jesteście tacy beznadziejni.