UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W parku jest miejsce gdzie stala fontanna i do dziś dnia nie ustawiono fontanny. Czy wy rzadzacy naprawdę w Elblągu jesteście tacy beznadziejni.


Anuluj