UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie zadni elblazanie tylko niemcy, zaborcy, ,germanizacji ciag dalszy, za niemca to bylo, kiedys to bylo, za elblazan to bylo, cale szczescie ze jestem elblazaninem tylko ktorym, tym lepszym czy tym gorszym bo wiadomo ze tamci byli lepsi bo mieli fontanne na zdjeciu


Anuluj