UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam 74 lat i chyba nie dałbym się zwariować przez takich cwaniaków. Czyli głupich nie sieją, sami się rodzą. Trudno.
nieelblążanin
Ja mam 74 lat i chyba nie dałbym się zwariować przez takich cwaniaków. Czyli głupich nie sieją, sami się rodzą. Trudno.
nieelblążanin