UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mam 74 lat i chyba nie dałbym się zwariować przez takich cwaniaków. Czyli głupich nie sieją, sami się rodzą. Trudno.

nieelblążanin

Anuluj