@ghkf - A czemu nie ? na szczęście są emeryci którzy mają znacznie więcej niż 1200 zł na rękę. MON
@ghkf - A czemu nie ? na szczęście są emeryci którzy mają znacznie więcej niż 1200 zł na rękę.