UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak, zgadza się. MOSIR, jako zarządzający stadionem, prezydent jako organ nadzorczy oczywiście muszą podjąć zobowiązanie na piśmie, że będzie inwestycja podgrzewaną murawę i drenaże. Ale jaka jest w tym rola Guminiaka? Ano taka, że powinien tak uprzykszyć życie swoją osobą prezydentowi, aż ten się ugnie i podpisze co trzeba powołując się na to co obiecywał przed i po wyborach, że rok rocznie będzie kasa na inwestycje na A8.Jednak prezio jest cienki bolek i boi się Wróbla i pomimo, że był bardzo mu przychylny podczas wyborów, to i tak na tym nic nie zyskał - jedynie fakt, że daje sobą pomiatać.