UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie bronię Prezesa Olimpii, ale niech z tych krytykujących ktoś mi napiszę. Czy na awans wyraził zgodę prezydent Wróblewski. Który musiałby złożyć deklarację na piśmie do PZPN o przystosowaniu stadionu do wymogów 1 ligi ?Wszyscy jadą na zarząd prezesa Olimpii zapominając o zgodzie na 1 ligę włodarza Elbląga. Pierwsza to nie trzecia liga. Gdzie przygotował Krakusa dla Concordii w 2 czy 3 miesiące do wymogów gry w 3 lidze.