UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No niestety ktos na to pozwala bo to sa ogromne pieniadze w budzecie klubu. Ja jestem rocznik 76 i jak ja zaczynalem grac w Olimpii w dzieciakach najpierw byl nabor i selekcja. Z 30 chlopcow ktorzy przyszli na trening zostalo wybranych 5.Reszcie grzecznie podziekowano i zaproszono na następną selekcję za 3 miesiace. Taka byla rzeczywistość. I nie probujcie mi wmawiać na sile ze czasyvsie zmienily ble ble ble. Taki klub powinien sie szanować byc szczytem marzeń dla wszystkich najlepszych wyselekcjonować dzieci z regionu. I to klub powinien inwestować w te dzieci a nie odwrotnie. Tak wlasnie działają prawdziwe akademie pilkarskie nawet w Polsce - patrz akademia Zaglebia Lubin. A jesli Was na to nie stać to przestańcie sie nazywać Akademią.

Mikrobiolog

Anuluj