UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proste pytanie - ilu zawodników wywodzących się z Olimpii gra obecnie w 1 lub ekstraklasie?! Hm, nikogo! To jest dramat i odpowiedź na to jak funkcjonuje akademia Olimpii i jak to świadczy o trenerach tam pracujących. Przy ponad 500 dzieciakach na przestrzeni lat nikogo nie mamy, kto robi jakąś karierę. .. Jedyne co potrafią, to oddać dobrze zapowiadającego się piłkarza w bardzo młodym wieku do innych klubów, celem dalszego kształcenia, bo tu nie ma odpowiedniego poziomu.