UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Racja. Sto procent racji. W Elblągu nie ma akademii piłkarskiej. To jest pic na wodę, dorabiający na boku wuefiści. Ilu zawodników do grania w piłkę np w pierwszej lidze wychowała przez tyle lat akademia i dlaczego zero?