UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak bys sie troche interesowal to bys wiedzial misiu ze Balewski gral w mlodzikach w Rychlikach a pozniej w juniorze mlodszym w Polonii Pasłęk u trenera Starzynskiego który notabene jest teraz trenerem w tej niby akademii. Akademia do sciagania pieniedzy od dzieci i ich rodziców ktorzy placa ogromne kwoty by dziecko moglo chodzić w koszulce Olimpii. A te prawdziwe talenty kopia na orlikach ale ich rodziców nie stać by bulic tyle kasy. Ot taka historia misiu
Mikrobiolog